RODINNÁ FIRMA ROKU 2014FIRMA PROXIM SE DOSTALA DO PRVNÍ DESÍTKY NOMINOVANÝCH FIREM V SOUTĚŽI RODINNÁ FIRMA ROKU 2014 A JEJÍ ZÁSTUPCI SE ZÚČASTNILI SLAVNOSTNÍHO VYHLÁŠENÍ A PŘEDÁVÁNÍ CEN.

„Dostat se do první desítky nominovaných firem v této soutěži považujeme za velký úspěch, udělalo to velkou radost nejen vedení firmy, ale i našim zaměstnancům. V dnešní náročné době je každé ocenění, nominace či poděkování velkým potěšením a zpestřením každodenního pracovního života,“ hodnotí nominaci Jan Kroupa ml., jednatel společnosti a syn zakladatele a ředitele firmy pana Jana Kroupy st.

Ryze česká rodinná firma PROXIM, výrobce a distributor chemických látek pro zahradu, domácnost i průmysl, oslavila v letošním roce 22 let na trhu. Společnost PROXIM patří k tradičním firmám, které si zakládají na spolehlivosti, kvalitě a obchodním partnerství. Každý rok PROXIM připravuje mnoho novinek, inovací a zlepšení svých systémů, obalů a kompletní nabídky.

„Vážíme si hlavně zákazníků a veřejnosti, která hlasovala pro své favority. Také setkání s dalšími nominovanými bylo velice příjemné a obohacující. Je vidět, že lidí a rodinných firem, které mají co nabídnout, je stále hodně,“ dodává pan ředitel Jan Kroupa st.

Firma PROXIM již několik let spravuje poradenský portál Péče o vodu, který je pravidelně aktualizován, a také neustále pracuje na zlepšování celkové komunikace se zákazníky a trhem prostřednictvím Facebooku, propagačních kampaní, odborných seminářů a dalších akcí.

Cílem Proximu je zlepšení pozice a vnímání firmy na trhu a také přiblížení se českému zákazníkovi, který je pro firmu nejdůležitější.

Z nynějšího postu kvalitního výrobce a prodejce bazénové chemie se chce dostat do povědomí široké veřejnosti jako vyhledávaný odborník a poradce v péči o vodu nejen v bazénech a jezírkách, ale také jako dodavatel široké škály kvalitních a cenově dostupných chemických výrobků.

Více o firmě PROXIM s.r.o. se dozvíte na webových stránkách:

www.proxim.cz, nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/Peceovodu

Nakupte v našem e-shopu

V našem e-shopu najdete veškeré naše produkty.

Přejít do obchodu

Vybírejte z více než 250
 prodejců po celé ČR

Najděte svého nejbližšího prodejce produktů značky PROXIM. Po celé ČR nás ve svých prodejnách nabízí již více než 250 prodejců.

Zjistit více

Staňte se certifikovaným 
prodejcem

S osvědčením Certifikovaný Prodejce PROXIM získejte naší obchodní a marketingovou podporu, slevy a bonusy.

Zjistit více

OPPIK – program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007572

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.

Proxim – vzdělávání pro zaměstnance / Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST • Doba trvání: listopad 2019 až duben 2022 • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787. Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě. Klíčové aktivity: Obecné IT • Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor