Osvědčení Certifikovaný prodejce uděluje PROXIM s.r.o. od roku 2013 prodejcům, dodávajícím produkty společnosti PROXIM konečným zákazníkům, kteří prokáží , že systém jejich prodeje je v souladu s požadavky stanovenými společností PROXIM s.r.o.

Certifikáty můžete poptat na tomto mailu: kroupaml@proxim-pu.cz

Druhy certifikátů (osvědčení), které můžete získat:

  • OSVĚDČENÍ CERTIFIKOVANÉHO DISTRIBUTORA PRODUKTŮ FIRMY PROXIM s.r.o.
  • OSVĚDČENÍ CERTIFIKOVANÉHO PRODEJCE BAZÉNOVÉ CHEMIE ZNAČKY PROBAZEN

Jsme ryze českým výrobcem přípravků pro úpravu vody, přípravků pro domácnost i profesionální použití a distributorem chemických látek a přípravků pro průmysl. Proxim, s.r.o. je firma s dvacetiletou tradicí a velkým důrazem na kvalitu a odbornost. V zájmu spokojenosti našich vážených zákazníků jsme zavedli systém certifikovaných prodejců, kteří mají naše prověření a silnou podporu prodeje.

Proč se stát certifikovaným prodejcem?

  • získáte spolehlivého dodavatele bazénové chemie, který vám objednávku vyřídí ihned a na zavolání
  • obdržíte certifikát se značkou, který můžete využít při propagaci vašeho e-shopu, kamenného obchodu nebo prodejny

Výhody certifikovaného prodejce?

  • získáte spolehlivého partnera, který vám bude průběžně nabízet výhodné akce, slevy a obchodní bonusy
  • získáte podporu prodeje v podobě propagačních materiálů (letáky, plakáty, samolepky apod.), možnost umístění prodejního stojanu na prodejnu zdarma a v případě vašeho zájmu zajištění promoční akce přímo u vás
  • budete zapojeni do marketingových aktivit firmy jako certifikovaný (doporučený) prodejce – informace o vás v propagačních materiálech, PPC kampaních na Facebooku, na portálu peceovodu.cz, v PR článcích na internetu a ve vybraných časopisech, na akcích Proximu atd.
  • získáte certifikát významný pro vaše zákazníky, kteří lépe vnímají a hodnotí ty prodejce, kteří jsou sami dobře hodnoceni výrobcem a navíc také vlastní propagační „značku“

CERTIFIKÁT PRODEJCE ZNAČKY PROBAZEN

Proxim, s.r.o. je ryze českým výrobcem přípravků pro úpravu vody v bazénech, který má dlouholetou tradici a klade velký důraz na kvalitu a odbornost. Díky marketingové strategii a aktivitám v propagaci se známost firmy Proxim každým rokem zvyšuje a její značka bazénové chemie PROBAZEN patří dnes k nejznámějším a nejvyhledávanějším na trhu. V zájmu spokojenosti našich vážených zákazníků jsme nyní zavedli systém certifikovaných prodejců, kteří mají naše prověření a silnou podporu prodeje. Certifikovaný prodejce značky PROBAZEN se vám vyplatí!

Ukázkový certifikát prodejce značky proxim

Nakupte v našem e-shopu

V našem e-shopu najdete veškeré naše produkty.

Přejít do obchodu

Vybírejte z více než 250
 prodejců po celé ČR

Najděte svého nejbližšího prodejce produktů značky PROXIM. Po celé ČR nás ve svých prodejnách nabízí již více než 250 prodejců.

Zjistit více

Staňte se certifikovaným 
prodejcem

S osvědčením Certifikovaný Prodejce PROXIM získejte naší obchodní a marketingovou podporu, slevy a bonusy.

Zjistit více

OPPIK – program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007572

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.

Proxim – vzdělávání pro zaměstnance / Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST • Doba trvání: listopad 2019 až duben 2022 • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787. Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě. Klíčové aktivity: Obecné IT • Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor