K našim prioritám patří otevřený a individuální přístup k zákazníkovi a to jak ke koncovému, tak k firmám a institucím, proto nabízíme možnost poradenské a obchodní spolupráce i spolupráce na vývoji a testování nových produktů.

Máte jakoukoliv otázku týkající se sortimentu, který vyrábíme, nebo produktů z chemické a bioenzymatické oblasti? Nejste si jisti fungováním, použitím nebo výrobou některých produktů? Řešíte problém s vyčištěním vody v nádrži, bazénu či jezírku? Můžete se na nás obrátit, nabízíme Vám poradenskou spolupráci.

Odborný poradce

Jako odborný poradce asistujeme při plnění legislativních požadavků veřejných provozovatelů bazénů, koupališť a wellness. Zaměřujeme se zejména na poradenství v oblasti dopravy, skladování, manipulace a nakládání s chemickými látkami a přípravky. Poradíme i každému, kdo si neví rady se svým zahradním bazénem nebo jezírkem. Pro tento účel jsme zřídili poradenský web www.peceovodu.cz.

Private label

Vedle sériové výroby je jednou z významných aktivit naší firmy Private Label. V Proximu pracují kvalitní a zkušení odborníci z oblasti chemie a také výroby a odborně vyškolení dělníci a technici. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normou pro systém řízení jakosti ISO 9001:2015.

Private Label – pod vlastní značkou produkty nebo služby jsou většinou ty, které vyrábíme nebo poskytujeme jiné společnosti. Pod vlastní značkou zboží a služby máte u nás k dispozici v široké škále kvalitní výrobky od bazénové chemie po bioenzymatické přípravky.

Pomoc při likvidaci sinic

Deník Právo – testy Čističe bio jezírek na přehradě Skalka – zde.
Pardubické firma v pilotních experimentech zlikvidovala 80% sinic na přehradě Skalka u Chebu.

Nakupte v našem e-shopu

V našem e-shopu najdete veškeré naše produkty.

Přejít do obchodu

Vybírejte z více než 250
 prodejců po celé ČR

Najděte svého nejbližšího prodejce produktů značky PROXIM. Po celé ČR nás ve svých prodejnách nabízí již více než 250 prodejců.

Zjistit více

Staňte se certifikovaným 
prodejcem

S osvědčením Certifikovaný Prodejce PROXIM získejte naší obchodní a marketingovou podporu, slevy a bonusy.

Zjistit více

OPPIK – program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007572

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.

Proxim – vzdělávání pro zaměstnance / Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST • Doba trvání: listopad 2019 až duben 2022 • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787. Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě. Klíčové aktivity: Obecné IT • Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor