25 let úspěšného rozvoje oslavila 25. května 2017 česká společnost Proxim, výrobce a distributor chemických látek a přípravků. Slavnost proběhla v atraktivním prostředí královéhradeckého Park Golf Clubu za účasti řady obchodních partnerů Proximu.

Úvodního slova se ujal zakladatel společnosti pan Jan Kroupa starší, který přivítal přítomné a poděkoval za spolupráci při rozvoji společnosti. V krátkém shrnutí se návštěvníci seznámili s historií firmy a jejími klíčovými milníky. Následovaly sportovní aktivity v areálu klubu, kde si účastníci mohli vybrat mezi golfovou akademií, závodem v orientačním běhu a frisbee, jež zaujalo především nejmenší účastníky.

Hlavní večerní část oslavy se nesla v duchu špičkového kulinářského umění. Duo profesionálních kuchařů potěšilo nejen gurmány, ale i ty, kdo chtějí tvořit exkluzivní pokrmy ve své vlastní kuchyni. Součástí večera totiž byly rovněž praktické rady a názorné ukázky práce na přípravě surovin a jídel. Slavnostní večer zakončila hudební produkce.

Pro Jana Kroupu staršího byla oslava zaslouženou odměnou za čtvrtstoletí intenzivní práce, jíž z malé firmy tří společníků vybudoval zavedeného výrobce specializovaného především na chemii pro bazény a zahradní jezírka. Stranou přitom nezůstali ani zaměstnanci společnosti, což Jan Kroupa st. zdůraznil i svými slovy: „Je velmi důležité mít kvalitní zaměstnance. V našem oboru se toho dá strašně moc zkazit. Každý, kdo u nás je, může i malou chybou udělat obrovské škody. Jsem proto rád, že zaměstnanci svojí prací pomáhají dalšímu růstu firmy a mohu se na ně spolehnout.“

Proxim je ryze českou společností založenou roku 1992. Je výrobcem a distributorem chemikálií a mezi zákazníky je známý především jako specialista na péči o vodu, mimo jiné díky portálu Péče o vodu. Společnost nabízí vlastní řadu specializované chemie pro bazény a zahradní jezírka, dlouhodobě spolupracuje s kanadskou společností Nviron Biosolutions v oblasti výroby enzymatických a bakteriálních přípravků šetrných k přírodnímu prostředí.

 

 

Nakupte v našem e-shopu

V našem e-shopu najdete veškeré naše produkty.

Přejít do obchodu

Vybírejte z více než 250
 prodejců po celé ČR

Najděte svého nejbližšího prodejce produktů značky PROXIM. Po celé ČR nás ve svých prodejnách nabízí již více než 250 prodejců.

Zjistit více

Staňte se certifikovaným 
prodejcem

S osvědčením Certifikovaný Prodejce PROXIM získejte naší obchodní a marketingovou podporu, slevy a bonusy.

Zjistit více

OPPIK – program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007572

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.

Proxim – vzdělávání pro zaměstnance / Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST • Doba trvání: listopad 2019 až duben 2022 • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787. Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě. Klíčové aktivity: Obecné IT • Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor