Výstavba nové haly, která je napojena na stávající výrobní prostory, probíhala od března do října 2022. Hala má zelenou střechu a je osazena popínavými rostlinami na dvou obvodových stěnách. Firma Proxim tímto typem výstavby klade důraz na eliminaci vlivu výstavby na životní prostředí s ohledem na zachování stávající zeleně v co největším rozsahu. Zelená střecha i popínavé rostliny na obvodových stěnách snižují v letních měsících vliv sálavého tepla od pláště budovy do okolního prostředí, kvetoucí popínavé rostliny jsou útočištěm pro hmyz, skladba zelené střechy z velké části absorbuje dešťové srážky. Podíl dešťových srážek, který není absorbován substrátem zelené střechy, je zachycován v retenční nádrži, která slouží jako zdroj vody pro závlahu popínavých rostlin na obvodových stěnách. Tím je zajištěno efektivní zadržování vody v dané lokalitě.
Nová hala umožní významné navýšení skladovací kapacity a tím zvýší pružnost firmy při uspokojování objednávek zákazníků. Dvě nové nakládací rampy zároveň zvýší efektivitu nakládek a vykládek a umožní obsloužit více aut při návozu materiálu a odvozu hotových výrobků.Nakupte v našem e-shopu

V našem e-shopu najdete veškeré naše produkty.

Přejít do obchodu

Vybírejte z více než 250 prodejců po celé ČR

Najděte svého nejbližšího prodejce produktů značky PROXIM. Po celé ČR nás ve svých prodejnách nabízí již více než 250 prodejců.

Zjistit více

Staňte se certifikovaným prodejcem

S osvědčením Certifikovaný Prodejce PROXIM získejte naší obchodní a marketingovou podporu, slevy a bonusy.

Zjistit více

OPPIK – program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007572

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.

Proxim – vzdělávání pro zaměstnance / Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST • Doba trvání: listopad 2019 až duben 2022 • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787. Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě. Klíčové aktivity: Obecné IT • Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor