Firma Proxim, výrobce a distributor chemických látek pro zahradu, domácnost i průmysl, tento rok oslavuje již 20 let své existence. Firma Proxim prošla v poslední době řadou změn a pro rok 2012 připravuje mnoho novinek. Jednou z nich jsou nové obaly pro stěžejníDr. Vodička doporučuje PROXIM bazénovou chemii a bio čištění jezírek a koupacích vodproduktovou řadu Probazen v hravém moderním designu, které zákazníkům navíc zjednoduší orientaci v bazénové chemii. Kromě toho je spuštěn nový poradenský portál a také je neustále pracováno na celkovém zdokonalení komunikace se zákazníky a trhem. V druhém čtvrtletí roku 2012 je v provozu nový portál peceovodu.cz , který odborně zodpoví jakoukoliv otázku na téma bazény, whirlpool, jezírka a výběr přípravků k ošetřování vody. Novinkou je také facebooková komunikace „Péče o vodu s Doktorem Vodičkou“, která se stane praktickým a rychlým rádcem v péči o vodu. Zákazníky zde čekají také zajímavé informace, videa, fotografie a odkazy. A jak se celý rok starat o bazén a o přírodní jezírka, to jsou náměty dvou reportáží, které budou odvysílány v TV pořadu Receptář prima nápadů.   Cílem firmy Proxim pro letošní rok je změna pozice a vnímání firmy na trhu a také se chce více přiblížit českému zákazníkovi. Z pozice prodejce bazénové chemie se chce dostat do povědomí široké veřejnosti jako vyhledávaný odborník a poradce v péči o vodu nejen v bazénech a jezírkách, ale také jako dodavatel kvalitních a cenově dostupných produktů. Společnost Proxim, výrobce a distributor chemických a enzymatických přípravků pro malospotřebitele i velké průmyslové podniky, patří k nejvýznamnějším českým producentům přípravků pro úpravu vody nejen v bazénech. Tyto přípravky se díky své vysoké kvalitě staly oblíbenými i u provozovatelů velkých veřejných bazénů, v lázeňských domech a u majitelů soukromých bazénů nejen u nás, ale i v řadě zemí celé Evropy. Proxim se také věnuje výrobě enzymatických přípravků pro septiky a čistírny odpadních vod. Tyto přípravky uvítali zejména všichni majitelé domů, chat a chalup, které nejsou napojeny na veřejnou kanalizaci. Proxim patří ke spolehlivým distributorům produktů některých významných světových firem, které dodává např. velkým zpracovatelům mléka či výrobcům nealkoholických nápojů.

V případě dotazů kontaktujte: PROXIM s.r.o. Palackého 578 530 02 Pardubice Tel: +420 466 530 357 Fax: +420 466 531  635 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. //

Nakupte v našem e-shopu

V našem e-shopu najdete veškeré naše produkty.

Přejít do obchodu

Vybírejte z více než 250
 prodejců po celé ČR

Najděte svého nejbližšího prodejce produktů značky PROXIM. Po celé ČR nás ve svých prodejnách nabízí již více než 250 prodejců.

Zjistit více

Staňte se certifikovaným 
prodejcem

S osvědčením Certifikovaný Prodejce PROXIM získejte naší obchodní a marketingovou podporu, slevy a bonusy.

Zjistit více

OPPIK – program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007572

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.

Proxim – vzdělávání pro zaměstnance / Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST • Doba trvání: listopad 2019 až duben 2022 • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787. Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě. Klíčové aktivity: Obecné IT • Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor